SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Euro-Invest
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi eshte ne perputhje me planin rregullues te zones se pare te qendres se qytetit te miratuar ne kuvendin Komunal te Ferizajt dhe te drejtorise se urbanizmit ne vitin 2011. Kompania Investuese Euro-Invest me lokacion ne Ferizaj eshte nje kompani e cila ka filluar ndertimin e kompleksit banesor prapa stacionit te policise ne Ferizaj. Nr. Kontaktues: +377 (0) 45 551 200 ; +377 (0) 45 551 205.
Informata rreth publikuesit
Euro Invest
Ferizaj
045521006
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »