SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
107018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera , 3 dhomshe , kuzhin edhe sallon bashk , 1 banjo dhe 2 ballkona, kati i 6 , lifti ne gjendje te rregullt Lagjja Mati1 , Rruga " Kerem Levtem" , Apartamenti Ngjyr Portokalli , afer Viva Fresh Store

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044342239/044551588
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »