SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLI NE EMSHIR - PRISHTINE (Kompenzim)
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:10
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
107055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli prej 4-5-6 ari mvaret prej kerkeses se bleresit,në lagjen kalabria (emshir) të prishtinës gjindet 200 metra afër shkollës 7 Marsi dhe 300 metra afër Ambulantës (QMF) posedojmë dokumentacion të rregullt që nga viti 1968 është pronë e jona,lejohet ndërtim i ulët P+2,trualli është pjesë e rrafshët dhe vend shum i qetë,ka infrastruktur të plotë,rrugë të asfaltuar (me kocka),energji elektrike,ujë,kanalizim.
Bejmë kompenzim me ndonje firmë ndertimore për renovimin e shtëpisë ne vlere deri 25000 Euro

Qmimi është 16000 euro për një ari (Qmimi i diskutushëm)
Informata rreth publikuesit
bujar
Prishtinë
+37744319669
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »