SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Ofertë: Banesë në shitje 106 m2, në qendër
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
107108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Ofertë:
Banesë në shitje, në qendër të Prishtinës, Rr. Luan Haradinaj, përballë 92-it.
Hapësirë e madhe prej 106 m2, me gjithsej 4 dhoma:
-3 dhoma
-Kuzhine e madhe
-3 ballkona
-2 banjo
-2 koridora
-Si dhe Bodrumin
Kati i 3-të.
Orientimi Perëndim-Lindje.
Tejet e përshtatshme si për banim e poashtu edhe për zyre.

Çmimi: 170 mije €.

KRG-Kosova Realty Group
Tel: 044 173 593, dhe 049 835 999
info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »