SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANES56.5m2 SEMITRONIX kati1 Përshkrimi: Agjencioni per patundeshmeri Agency home VIP-a Shet banesen prej 56.5m2 Ne katin e par n
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
107141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANES56.5m2 SEMITRONIX kati1
Përshkrimi:
Agjencioni per patundeshmeri Agency home VIP-a Shet banesen prej 56.5m2 Ne katin e par ne hymjen D ne NDERTESEN E SEMITRONIXIT PEJ Banesa ka ket renditje 1-Dhom Gjumi 1-Salllon &me Kuzhin 1-Ballkon 1-Banjo 1-Koridor hyra D Dukumetacjoni i kryr perkthimi i me nje hershem . Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »