SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SUPER BANESE SLLOVENIA SPORTIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
107155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira te paperdorur me pare, banesa eshte ndertim i ri , Banesa eshte e pajisur me mobilie te reja, dhe posedon , sallon me kuzhine, dhome fjetjeje,banjo,koridor dhe ballkon,
Leshohet per qift apo te huaj
Kontakt_Arberi_Viber
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »