SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 92 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
107172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne katin e 3 ,dy dhoma gjumi ni sallon me kuzhin,banjo dhe ballkoni.Banesa esht e pa mobiluar.Lokacioni rruga batusha nr 7 te shkolla normale prishtin
Numri kontaktues 044-737-642
Informata rreth publikuesit
Rinor
New York, New York
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »