SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suvi Do,Lipljan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Madhësia :
47500 m²
ID e produktit :
107177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 240 akra fushës dhe livadh, 80 akra në Suhodoll afër Lipjanit, dhe 155 akra pyje në Lipovica, Veliko Ribare.
Pronari, çmimi i negociueshëm.
Tel: +38169 / 430-6716
Informata rreth publikuesit
Zoran
Lipjan
+381694306716
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »