SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
107184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte 120m i ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo 3 ballkona dhe podrum
044492957
Informata rreth publikuesit
Ilir
Pristina
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »