SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre ne qender te prishtines 130 m2
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
107228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj zyren me qira ne qender te prishtines afer ish gjykates komunale(tash Ministria e Diaspores) , elena gjikes perball hotel parlamentit.Osht e pershtatshme per zyree projektuese , noteri apo edhe lloje te tjera te bizneseve .Zyrja osht n gjendje t mir shih fotot osht e lyer ka banjo ka hapsire me shum se 35 m katror +100 m katror tjera mrapaqe mund te perdoren si magazine dhe ka parking perpara . Per me shum informata thirr n tel 045 591 491 Qmimi nese paguhet per ni vit mund te ulet ne 200e per muajqmimi per 6 muaj 230eqmimi muaj per muaj 250e

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
044 474646
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »