SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje - Urgjent
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Viti i ndërtimit :
1983
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
107254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN

Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje

• Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).
• Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 420m².
• KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.
• KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.
• Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.
• Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.
• Shtëpia në oborr ka edhe bunar.
• Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

Kontakti: +386 49 770 001
Arban
Informata rreth publikuesit
Arban
Prishtinë
Zllatar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »