SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI 5.32ARI MBRAPA AUTOSALLON ENDRITI
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:11
Madhësia :
5032 m²
ID e produktit :
107264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TROLLI ME SIPERFAQE 5.32 ARI NE MAGJISTRALEN PRISHTIN FERIZAJ AFER HIB PETROL ME SAKTSISHT MBRAPA AUTOSALLONI ENDRITI 150 M LARG RRUGES KRYESOR
PARCELA OSHT PRON E SHIPTARIT DHE KA GJITHA DOKUMENTET NE RREGULL ME GJITH INFRASTRUKTUREN RRYM UJE KANALIZIM E PERSHTATSHME PER NDERTIN
QMIMI 55000EURO
TEL:044889854 049889854 VIBER +37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »