SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi super luksoze
Çmimi :
€379,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
270 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
107297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa, dhe shtrihet prej nje siperfaqe prej 2.5 ari. Shtepia ka 270m2 dhe perbehet prej 4 dhoma gjumi prej te cilave 1 dhome ka banjon vetanake( me jakuzzi), dhe dy banjo tjera, nje dhome dite,kuzhina bashke me trapezari, 2 ballkona dhe nje zyre. Shtepia shitet e mobiluar.

Per me teper shikoni foton.

Utilities:
Nxemja me rryme dhe me pelet.
24/7 uje
Parking privat
Informata rreth publikuesit
Violeta
Prishtinë
=37744756357
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »