SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banesen ne prishtin qender
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
107314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
117.80 metra katror
Tri dhoma gjumi
Dy banjo nje e madhe dhe nje e vogel
Shpajz
Sallon kuzhin
Ballkon
Banesa esht ne katin e dyte
Ka leje ndertimi
Ka kamera, lift me kartela dhe ka rezervar uji pes mije litra
Ne gjdo kat jan vetem tri hymje apo banesa
Gjindet ne qender te Prishtines te qafa rruga
Josip Rela
Afer shkolles Meto Bajraktari
Qmimi 1000euro metri katror i diskutushem
per me shum informata na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-450-424
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prizren
045678922
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »