SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
107343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen 75m2 me qera ne ulpian rruga Henry Dynan perball Beni Dones. Banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe eshte e mobiluar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vedat
Prishtinë
044422608 049422608
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »