SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE MATIQAN
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
530 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
107344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka neshitje shtepine ne MATIQAN Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).
Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 310m².
KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.
KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.
Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.
Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.
Shtëpia në oborr ka edhe bunar.
Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

Mund te kontaktoni ne kete nr +38649394111
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »