SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITE BANESA NE ULPIANE TE SH.F:''HASAN PRISHTINA''
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
107355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese ne lagjen Ulpiana te SH.F:"HASAN PRISHTINA",ndodhet ne katin e 5-te,ka te mobiluar vetem kuzhinen dhe banjon,ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555
049 60 80 70 (Viber)
e-mail: search-agency@live.com
o.ag
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »