SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SHTËPI në Matiqan (afër Xhamia e Matit)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:09
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
107362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTËPIA është dykatëshe me sipërfaqe totale (220m², dhe oborr 310m²).

· KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11x5m.

· KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.

· Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.

· Ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.

· Oborri ka edhe bunar.

· Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »