SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE SHET BANESË NË DARDANI
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:56
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
107363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa në Dardani afër postës kryesore . Banesa është në katin e parë dhe ka 75 m2 , Posedon : koridorin, dy banjo, dy ballkona, depon, sallonin, kuzhinen ndaras, dhe një dhomë gjumi . Çmimi 1300 euro për m2 .Tel:044-361-782/049-349-305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »