SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
107375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dhe boj ndrrim banes 96 m2 Brenda,24 m2 ballkon gjithsej 120 m2.Banesa ka sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi ballkon dhe banjo.banesa gjendet rruges per germi ne "SOFALI " afer fakultetit American"AUK".banesa eshte me dokumentat ne rregull ne emer Tim.boj ndrrim edhe me Vetur ose me banes ma te Vogel.pres blers serioz per me shum.
viber tel:049-897-224 ose 044-159-975. Musaj Gashi
Informata rreth publikuesit
Drin
Malishevë
044 159 975
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »