SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE ULPIANE-TE SHK. HASAN PRISHTINA^
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
107379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese ne lagjen Ulpiana te SH.F:"HASAN PRISHTINA", ndodhet ne katin e I-re, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine gjysem e dare
3 dhoma te gjumit
koridor
banjo
terasa

Banesa ka pamje nga Lindja dhe perendimi.

Dokumentacioni eshte krejt ne rregull. Bleresi mundet me barte menjehere ne emrin e tij.

Cmimi eshte 165 mije euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555
049 60 80 70 (Viber)
e-mail: search-agency@live.com
o.Sk.9
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »