SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne lagjen Dardania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
107411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Dardani SU 7/1 afer Bast Trade Banesa posedon Sallon dhe dy dhoma gjumi, kuzhine, koridor, ballkon dhe banjo. Banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka hapesire gjelberuse dhe parkingje te mjaftueshme per veture. Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta numra te telefonit: 049111345 dhe 044265668
Informata rreth publikuesit
jonaarifi21
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »