SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali me qera ne siperfaqe prej 90m2. Lokali mund te shfryt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
ID e produktit :
107434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qera ne siperfaqe prej 90m2. Lokali mund te shfrytezoet per call center, banke, poste, ambulance,, zyre konsulence, farmaci, avokature apo kurse te ndryshme.. Ne rast nevoje, disponojme me depo shtese ne hapesire prej 50m2. Lokalet posedojne nxemje qendrore.
Gjindemi në afërsi të shkollës fillore "Elena Gjika", prapa gjimnazit "Sami Frashëri".

Lokali posedon dy banjo dhe ofron mundesi te strukturimit nga brenda sipas nevojes.

Cmimi eshte i negociueshem.

Kontakt informata:
044/765 224
044/115 383
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044765224
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »