SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Dardani Kurrizi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
107436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Dardani Kurrizi mbi pllato 72m2
Banesa eshte ne 3 nivele dhe ka kete renditje:
Sallon
Kuzhin-Trepezari
Ballkon
Banjo 2
Koridoret
Podrum 1
Banesa eshte pjeserisht e renovuar dhe gjindet ne katin e 7 ka 2 ashensor funksional 24h// nxemja nga Termokosi 24h
Lagja dhe te gjitha hymjet jan te vezhguara nga kamerat komplet
Pllatoja tash eshte duke renovuar nga Komuna komplet

Muhamet : 044315774
Informata rreth publikuesit
Fatos
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »