SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 4 dhomshe me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
10747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes 4 dhomshe me qira te parku i qytetit perball supermarketit Albi 2. Banesa gjendet ne katin e dyte eshte e mobiluar dhe ipet per familjar, ka uji dhe ngrohje 24h.
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044377450
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »