SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 4 dhomëshe në qendër, tek Kino ABC
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
107479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë ekskluzive:
Shitet banesa 77 m2 neto (sip. reale dukshëm më e madhe), Rr. ,,Rexhep Luci", në qendër, tek kino ABC.
E përshtatshme githashtu edhe për zyre (Noteri,Avokaturë, etj), me pamje ka rruga.
Banesa gjendet në një lokacion tejet të frekuentuar të Prishtinës. Kati i 2-të
Banesa ka hapësirë të madhe, dhe ka këtë renditje:
-dhomë dite me kuzhinë
-3 dhoma gjumi
-banjo
-3 ballkona
-2 koridora
Çmimi: 155 mijë eur.
KRG-Kosova Realty Group
tel : 044 173 593, 049 835 999
info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »