SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qira ne Bregun e Diellit te Kolegji ILIRIA - Kodi 0604
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
107544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepie me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0604

Lokacioni: afer Kolegjit Iliria

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin me trepezari
- Banjo

Posedon:

- Parking
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H

- Ne çmim perfshihet uji, mbeturinat dhe nxemje qendrore. Ryma i mbetet qiramaresit.

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »