SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira 3 dhomshe 75m2 kati 5 Aktash
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Aktash afër OSBE-së, me sipërfaqe 75m2, kati 5-të. Renditja: sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është ndërtim i ri, dhe posedon ashensor.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »