SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Shitje - Kati Perdhese- E pershtatshme per lokal
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
107560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Adresa e baneses eshte: Ulpiana C-15, kendi II, banesa nr. 2, kati perdhese, e cila njeherit eshte shume e pershtatshme per lokal.Organizimi i brendshem i baneses eshte: nje dhome dite, nje ballkon, nje koridor, nje banjo, nje kuzhine, nje shpajz, nje dhome gjumi si dhe podrumin e shendrruar ne banim, mirepo te dyjat shiten se bashku, e qe ne total perfshine siperfaqen prej 48,35 (banesa) + 13 (podrumi)= 61 m2.

- Banesa ka siperfaqen prej 48,35 m2 ne kontrate, mirepo kjo banese posedon njeherit edhe podrumin, e me vone e kemi adaptuar per banim e cila shihet edhe ne foto e cila gjinden nder banese me siperfaqe prej 13 m2, e cila nuk eshte e perfshire ne siperfaqen e lartepermendur prej 48 m2. Banimi i podrumit e shendrruar ne vendbanim posedon nje dhome dhe nje banjo. Siç shihet edhe ne fotot qe jane, poashtu ne emailin vijues, kjo eshte shume e pershtatshme per lokal afarist, ngase e tere banesa ka daljen ne rruge.

- çmimi i saj eshte 70.000 € (shtatëdhjetëmijë €).

- Dokumentacioni eshte gjithecka ne rregull dhe menjhere mund te realizohet bartja tek bleresi.
Informata rreth publikuesit
Arbenita
Prishtinë
044612417
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »