SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
107561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne attachment siç shihet jane fotografite e baneses e cila eshte e gatshme te leshohet me qira. Organizimi i brendshem i baneses eshte: nje dhome dite 20 m2, nje kuzhine, nje banjo, nje koridor, nje ballkon, dy dhoma gjumi por ket dhoma ka dalje ne njera tjetren. Banesa ka ngrohje qendrore. Banesa ne teresi eshte 70 m2. Banesa eshte e rregulluar me dokumentacion dhe nuk ka kurfar pengese juridike.

Adresa: Ulpiana C-5, objekti B, hyrja I, nr.6 - Prishtine.

çmimi mujor per qira eshte 350 €, kjo shume nuk perfshine shpenzimet mujore.

Telefonat kontaktues: 044 265 494 & 049 265 494- Kreshnik
Informata rreth publikuesit
Arbenita
Prishtinë
044612417
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »