SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomshe 65m2 kati 1 Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 65m2, kati 1-rë, në lagjen Dardani te Posta e Madhe. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, korridor, banjo,shpaz dhe ballkon. Çmimi: 300€
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »