SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE KOMODE_3 DHOMA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
107570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese komode, TE Princesha, ne bregun e Diellit , te stacioni i autoboseve, banesa eshte e mire mobiluar, posedon sallon me kuzhin , 2 dhoma gjumi,2 banjo,ballo, shpajz dhe korridor,Qmimi shume i volitshem

Kontakt-Viber_Arberi

045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »