SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa ne Ulpian
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpian, afër Postës të madhe (te Ambullanta), me sipërfaqe 55m2 në katin e 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë 1 dhomë gjumi, banjo, 2 ballkona dhe korridor. E përshtatshme për zyre dhe veprimtari të ndryshme.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »