SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen njedhomshe
Çmimi :
€28,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
107607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen njedhomshe tek stacioni i trenit Arberia III Prishtine. Banesa eshe e banueshme dhe e mobiluar dhe shitet komplet. Ka 33.5m2, (nje dhome te ndare).
Informata rreth publikuesit
agan
Prishtinë
045600129
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »