SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera ne Kodren e Trimave
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:01
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
107608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet ne rruge kryesore, posedon 200m2 - perdhese.
I renovuar dhe i pershtatshem per shume veprimtari. (mund te leshohet se bashku me podrum)
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »