SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa ne lagjen Aktash
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, te DAXA Elektronik me sipërfaqe 93m2 kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndar, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »