SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
210 m²
Viti i ndërtimit :
2016
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 - 3.7 ARI tokë.
Shtëpia ka 210m2 ku në katin e përdhesë ka 106m2 si dhe në katin e I-rë ka 104m2.

Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë (me dhomë të veçantë buke)
1. Banjo
1. Teracë
1. Garazhë
-Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (një në dhomë gjumi)
2. Ballkona

-Kati i II-të:
1. Nënkulëm

Shtëpia ka: Ngrohjen qëndrore ( me mundësi zgjedhje Pelet, Dru apo Rrymë ), Kaminin me dru, Bunar, si dhe një oborr mjaft mirë të rregulluar dhe mirë të shfrytëzuar.
Shtëpia kë mundësi rritje kuadrature plus 78m2 e cila nxirret në nënkulm dhe e cila mund të posedoj 3 njësi plus e cila mundësohet me pagesën shtesë prej 15.000€.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »