SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomshe Mati 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe, 68m2 kati 3-të në lagjen Mati 1 Mbi rrugën B, përball banesave të kuqe. Banesa ka dhomë dite me kzhinë, 1 dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »