SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
107621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, ne Prishtine, lagja Kalabria (Banesat e Arabve), banesa ka 3 dhoma, Salloni me kuzhin dhe trepezari, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona. Banesa eshte 85 metra katror, komplet e mobiluar, e gatshme per banim. Banesa eshte ne katin e 7, punoj 2 liftat, dhe ka uje 24 ore. Banesen e leshoj me qera vetem per familjare. Te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit 044931928
Çmimi: 300 EUR
Informata rreth publikuesit
getoarbeqiri
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »