SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 3 dhomshe ne lagjen Dodona
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona, te Parku, (përball Life Fitness-it), me sipërfaqe 70m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, 1 dhomë pune banjo, ballkon dhe korridor.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »