SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti me qira ne Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Madhësia :
640 m²
ID e produktit :
107631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Objekti me qira ne Prizren , ne magjistralen Prizren - Prishtine km i 1-rë.Objekti gjendet perballe Kforit ,ne lagjen Dardania (Jaglenica).Nje kat i objektit posedon 160 metra katrorë.Objekti ka katin nentoke,katin e pare,katin e dyte dhe katin e trete (hapesire banimi).
Numri Kontaktues :
049-713-769
044-112-558
Informata rreth publikuesit
Endrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »