SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP ka ne shitje Banesen 100m2 ne qytetin e Pejes vetm 55mi Euro
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP
ka ne shitje Banesen 100m2 ne qytetin e Pejes vetm 55mi Euro
Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert apo konkretish blloku i par i ndertuar nder Bukuresht mahall
BANESA SHITET E MOBILUAR ..
Banesa ka ket renditje
1- Dhom - gjumi
1- Dhom - femi
1- Sallon me kuzhin shum madhe
1- Shpajz .
1- Koridor
1- Banjo madhe
1- WC mini
2- Ballkona { tarasa }
1- Podrum 3x3
1- Parging
Banesa nodhet ne katin e -IV- dhe esht ne gjendje shum te mir ndertim i ri dhe ka pamje shum te bukur si nga Lindja po ashtut nga perndimi . andaj ju qe deshironi nje banes te mobiluar dhe 100m2 Na Kontaktoni sa me par shitet ne menyr urgjente ne nje qmim shum shum te lir vetm 55mi euro
Komplet .

Na Kontaktoni +38649699964 virber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »