SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 4 dhomshe Kodra e Diellit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
10764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 4 dhomeshe per qiradhenje ne lagjen Kodra e Diellit, (mbrapa Postes të vogel), me siperfaqe 100m2, kati 4-tër (duplex - dy nivele). Banesa ka dhome dite me kuzhine, 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, dhe 2 korridora. Ekstra e mobiluar, ka klimë.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »