SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE Exluzive_ 3 DHOMA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
107645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 115m2 me qira mbrapa Hotel "SIRIUS".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, tri dhoma te fjetjes, dy terasa, banjo, wc dhe nje shpajz.
Banesa eshte tersisht e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 500euro.ne qmim perfshihet edhe Garazha

Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »