SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tokë në shitje 4 hektar
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
107647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
toka gjentedet buz magjistrales Mitrovic -Pejë toka posedon te gjith dokumentat dhe mut te perkthehet menjeher nuk esht hipotek

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ahmet
Prishtinë
+386 049 812 998
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »