SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
18 ari rreth magjistrales Gjilan Ferizaj
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Madhësia :
1800 m²
ID e produktit :
107649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 18 ari perreth magjistrales gjilan-ferizaj 21 meter, ne kilometrin e peste prej gjilanit. E pershtatshme per biznes dhe per veprimtari te tjera posedoj dokumentacion te rregullt jam pronari .
Numri i tel.:045-620-757 dhe 045-529-103
Ju felemderit per mirekuptim!
Informata rreth publikuesit
lindrit
Gjilan
045620757
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »