SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomshe ne lagjen Kalabri
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
10765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 2 dhomëshe për qiradhënje në lagjen Kalabria - Kullat e Arabve, me sipërfaqe 45m2, kati 10-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, dhe banjo.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »