SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten 9 ari dhe nderrohen me banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
Madhësia :
900 m²
ID e produktit :
107673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
9ari gjinden afer shkolles mesme bujqesore ne gjilan te zabeli sahit ages vendi asht me koplet infrastruktut kanalizimi ujsjellsi rryma rruga ma teper thir ne tel 044766877 ganiu
Informata rreth publikuesit
Ganiu
Gjilan
+37744766877
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »