SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes (37.66 m2) në Prishtin Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
10772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
Kuzhinë me dhomë ndeje,
1 dhomë, koridor,
banjo dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
Gentian
Prishtinë
049 701 120
Dardani te Kurrizi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »