SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE MODERNE_EMSHIR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, ne Prishtine, lagja Kalabria (Banesat e Arabve), banesa ka 3 dhoma, Salloni me kuzhin dhe trepezari, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona. Banesa eshte 85 metra katror, komplet e mobiluar, e gatshme per banim. Banesa eshte ne katin e 7, punoj 2 liftat, dhe ka uje 24 ore. Banesen e leshoj me qera vetem per familjare.
Te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit ose Viber -Arberi 045 641 794
Çmimi: 300 EUR
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »